اضافه مدیر,CSS3 ارائه,Direct3D به,فایرفاکس,بوک مارک فایرفاکس,فایرفاکس موبایل,افزونه فایرفاکس,موتور مارمولک خانگی,رندر گرافیک,HTML5,مدیریت رمز عبور,سد بالاپر,کنترل حریم شخصی,همگام سازی,حال دیدن سایت tabbed,مرورگر وب,CCleaner,Disk Cleaner,Hard Disk Cleaner,History Cleaner,,Mozilla Firefox 38 یک مرورگر وب سریع، امن و آسان برای استفاده ارائه می دهد که مزایای زیادی نسبت به مرورگرهای وب دیگر است. این، منبع مرورگر وب باز برنده جایزه شده است با ویژگی های امنیتی پیشرفته طراحی شده برای کمک به شما امن باقی بماند، و در کنترل، آنلاین بسته بندی شده. بهینه سازی Mozilla Firefox 38 به شما اجازه مشاهده صفحات وب راه سریع تر، با استفاده از حال دیدن سایت tabbed، توانایی برای جلوگیری از پنجره های پاپ آپ و کمتر از حافظه کامپیوتر شما است. همچنین اجازه می دهد تا شما را برای همزمان سازی…,دانلود Mozilla Firefox 38.0 Beta 1

دانلود

Mozilla Firefox 38 یک مرورگر وب سریع، امن و آسان برای استفاده ارائه می دهد که مزایای زیادی نسبت به مرورگرهای وب دیگر است. این، منبع مرورگر وب باز برنده جایزه شده است با ویژگی های امنیتی پیشرفته طراحی شده برای کمک به شما امن باقی بماند، و در کنترل، آنلاین بسته بندی شده. بهینه سازی Mozilla Firefox 38 به شما اجازه مشاهده صفحات وب راه سریع تر، با استفاده از حال دیدن سایت tabbed، توانایی برای جلوگیری از پنجره های پاپ آپ و کمتر از حافظه کامپیوتر شما است. همچنین اجازه می دهد تا شما را برای همزمان سازی مرور خود را در سراسر دستگاه های متعدد. دسترسی به بوک مارک های شما، تاریخ، کلمات عبور و بیشتر از هر دستگاه را به فایرفاکس خود را هر کجا که شما از آن استفاده کنید. Mozila Firefox را 38 بزرگترین تعدادی از راه های برای سفارشی کردن تجربه آنلاین شما به طور خاص برای راه شما استفاده از وب است.

Awesome نوار یاد می گیرد که شما فهرست را به فایرفاکس خود را منحصر به فرد. یافتن بوک مارک ها، تاریخچه و زبانه خود را هنگامی که شما در نوار آدرس تایپ کنید.

اگر شما لذت بردن از بازی، شما می توانید در حال حاضر برخی از موارد مورد علاقه خود راست بر روی وب بدون سرعت و یا عملکرد کلی به خطر انداختن بازی. فایرفاکس است که منجر به اتهام در بازی آنلاین به عنوان بخشی از تلاش های ما را به هر جنبه ای از تجربه مرور خود را سریع تر.

Mozilla Firefox 38 طراحی شده برای محافظت از حریم خصوصی شما:

 • • مرور با امنیت. این که آیا آن را خرید یک هدیه، پرداخت قبوض خود و یا به سادگی ورود به سیستم به فیس بوک، این مهم است حفظ اطلاعات شخصی شما از دست هر بچه آنلاین بد که ممکن است snooping اطراف. خوشبختانه، فایرفاکس با ویژگی های امنیتی پیشرفته بسته بندی شده برای کمک به شما امن باقی بماند.
 • • ردیابی نشود. نوآوری فایرفاکس، ردیابی نشود شما اجازه می دهد نشان می دهد اولویت در مورد راه اطلاعات شخصی شما جمع آوری و استفاده آنلاین.
 • • مرور خصوصی. فهرست وب بدون ذخیره اطلاعات در مورد سایت بازدید می کنید. روشن کردن این ویژگی را در برای محافظت از سابقه مرور خود از دیگران است.
 • • فراموش دکمه. حذف کاربران در حال مشاهده اطلاعات از کامپیوتر خود را بعد از این واقعیت است. استفاده از آن را هنگامی که یک سایت است که شما در تاریخ خود را می خواهید نیست که شما بازدید کرده اید.

Mozilla Firefox 38 شما در سراسر وب امن نگه می دارد:

 • • اتصالات ایمن. استفاده از طریق مسنجر ID وب سایت مطمئن شوید یک سایت است آنچه در آن ادعا می شود و برای بررسی اگر اتصال خود را به آن امن است.
 • • حفاظت در سطح جهانی. ضد فیشینگ و ویژگی های ضد تروجان از شما محافظت از اسب های تروجان و جاسوس افزارها و هشدار شما در مورد سایت های بالقوه جعلی.
 • • به روز رسانی امنیتی به صورت خودکار. فایرفاکس به روز رسانی به طور خودکار به مطمئن شوید که شما همواره از آخرین و بزرگترین رفع امنیتی.

Mozilla Firefox 38 تنظیمات شخصی:

 • • اضافه کردن سبک: افراد. را فایرفاکس مطابقت سبک خود را! را انتخاب کنید از هزاران نفر از افراد توسط کاربران در سراسر جهان طراحی شده، و یا ایجاد یک خود. با یک کلیک شما می توانید لباس تا مرورگر خود را با این حال شما می خواهید.
 • • سفارشی: افزودنیهای فایرفاکس. بسیاری از محبوب ترین افزودنیها پسوند هستند، اضافی کمی شما دانلود برای اضافه کردن زنگ ها و سوت بیشتر به فایرفاکس. مقایسه قیمت، بررسی آب و هوا، گوش دادن به موسیقی، به روز رسانی پروفایل فیس بوک خود را - همه حق را به مرورگر ساخته شده است!
 • • تطبیق رابط شما. رابط کاربری فایرفاکس توسط یک تیم از کارشناسان طراحی شده و تست شده توسط یک جامعه میلیون نفر از کاربران در سراسر جهان مطمئن شوید مرور خود را به عنوان آسان و شهودی که ممکن است. اما، هر کس نیازهای خاص خود را، و شما همیشه می توانید تنظیم رابط کاربری را دقیقا راه شما آن را دوست دارم: دوباره مرتب، سازماندهی، اضافه و یا حذف دکمه و یا زمینه های تجربه مرور خود را برای تغییر حال شما می خواهید.
 • • اقامت در همگام سازی. همگام سازی یکپارچه متصل دسکتاپ شما و همراه فایرفاکس، بنابراین شما می توانید تاریخچه مرور، کلمه عبور، بوک مارک های شما و حتی زبانه باز مهم نیست که دستگاه شما با استفاده از دسترسی داشته باشید. حالا شما می توانید وب بر روی دسکتاپ شما گشت و گذار، بلند شوید در وسط مرور و زبانه های باز خود را آماده و در انتظار در تلفن همراه شما، همانطور که شما آنها را به سمت چپ. مرور خود را هرگز همان خواهد بود!

بهترین Mozilla Firefox 38 افزودنیها برای حفظ حریم خصوصی و امنیت در یک مجموعه بزرگ جمع آوری شده است - طبقه بندی شده اند توسط برجسته، با بالاترین امتیاز و محبوب ترین. را انتخاب کنید از 5000 افزودنی رایگان به شما Mozilla Firefox 38 مرورگر نگاه و عمل راه که می خواهید. افزودنی می تواند یک دکمه جدید صرفه جویی در زمان نوار ابزار، یک میانبر برای جستجو، نگاه مضمون، و بیشتر. افزودنیهای فایرفاکس مرور آسان تر است.

اضافه کردن فایرفاکس مانند برنامه های که شما نصب برای اضافه کردن ویژگی های به فایرفاکس هستند. آنها به شما اجازه مقایسه قیمت، بررسی آب و هوا، گوش دادن به موسیقی، ارسال صدای جیر جیر و بیشتر.

سه نوع کلی از افزودنیها وجود دارد:

 • • برنامه های افزودنی. برنامه های افزودنی اضافه کردن ویژگی های جدید به فایرفاکس یا تغییر موجود. می پسوند که به شما اجازه مسدود تبلیغات، دانلود فیلم از وب سایت ها، ادغام فایرفاکس با وب سایت هایی مانند فیس بوک و یا توییتر، و حتی ویژگی های اضافه از مرورگرهای دیگر وجود دارد.
 • • ظاهر. دو نوع افزودنیهای ظاهر وجود دارد: تم کامل، که تغییرات ظاهر دکمه ها و منوها و تم پس زمینه، که تزئین نوار منو و نوار زبانه با یک تصویر پس زمینه.
 • • پلاگین. پلاگین به شما اجازه پشتیبانی اضافه برای انواع محتوای اینترنت. این فرمت معمولا شامل ثبت مانند فلش، QuickTime، و فیلمهای مستند است که برای ویدئو، صدا، بازی های آنلاین، ارائه، و بیشتر استفاده می شود. پلاگین ایجاد و توزیع توسط شرکت های دیگر.

این که آیا شما با استفاده از ویندوز 8.1، 8، 7، ویستا، ایکس پی و یا سیستم عامل Mac OS X با فایرفاکس، شما همچنین می خواهید شتاب سخت افزاری برای بسیاری از عملیات مشترک، مانند تماشای فیلم و یا بازی کردن بازی ها لذت ببرید. فایرفاکس با استفاده از یک سیستم گرافیکی مبتنی بر لایه های-جدید است که طول می کشد استفاده از Direct2D و Direct3D در ویندوز و OpenGL برای مک برای ارائه عملکرد شگفت انگیز حتی در سایت های گرافیک سنگین.براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :


دانلود uTorrent 3.4.2 Build 39744
دانلود Google Chrome 43.0.2351.3
دانلود Dr.Web CureIt 10.0
دانلود Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 data 2015.04.05
دانلود Internet Download Manager 6.23 Build 10 Final
دانلود VLC Media Player 2.2.5 Final
دانلود Avast Free Antivirus 10.2.2215
دانلود Adobe Reader 11.0.10
دانلود CCleaner 5.04.5151
دانلود Windows Firewall Control 4.4.3.0

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی